Domácí zdravotní péče Praha

Jste vy nebo vaši blízcí po operaci či úrazu a chcete se zotavovat doma? Trpíte chronickou nemocí a potřebujete základní zdravotní péči, a přitom si přejete zůstat doma? Přerůstá vám péče o sebe či blízkého člověka přes hlavu, nebo si nevíte rady a hledáte někoho, kdo vám pomůže a poradí?

V podobné situaci jako vy se nachází mnoho lidí, kterým úspěšně pomáháme v rámci domácí zdravotní péče (home care). Potřebujete-li systematickou zdravotní péči v domácím prostředí, naše zkušené zdravotní sestry vám pomohou např. s převazy, polohováním nebo s katetrizací.

Postaráme se o vás s citem, pochopením a diskrétností.

V bezpečí vašeho domova uděláme společnými silami důležitý krok ke zdárné rekonvalescenci nebo zvládnutí obtíží, které provázejí chronické onemocnění.

Domácí péče je na základě doporučení praktického lékaře plně hrazena zdravotní pojišťovnou.

Pro koho je domácí zdravotní péče vhodná?

Pečujeme o pacienty propuštěné z lůžkových zdravotnických zařízení, o chronicky nemocné, lidi po úrazech či operacích. Péči poskytujeme pacientům všeho věku. Naše sestřičky za vámi přijedou na Prahu 1, 2, 4 a 6.


Z kapacitních důvodů nejsme schopni zajistit péči 24 / 7 - Děkujeme za pochopení !

POMÁHÁME


24/7 péče

Jsme tu pro vás

 

ZDARMA


placeno pojišťovnou

Péče je hrazená zdravotní pojišťovnou na základě doporučení vašeho lékaře.
 

PROFESIONÁLNÍ SESTRY


sestřička

všechny naše sestry pravidelně vzděláváme ve spolupráci s Institutem zdravotních a sociálních věd.

PŘEDNOSTI DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE

  • Pobyt v důvěrně známém domácím prostředí přispívá k psychické pohodě pacienta a má pozitivní vliv na uzdravování a rekonvalescenci.
  • Nemusíte mít strach, zda (sebe)péči zvládnete – sestřičky vám pomohou s mnoha ošetřovatelskými úkony a vy tak získáte pocit sebedůvěry a bezpečí, a to ať už jste pacient nebo se staráte o blízkého.
  • Na rozdíl od zdravotnických zařízení je v domácím prostředí minimální riziko tzv. nemocničních infekcí.

 

JAK VÁM POMŮŽEME?

Zajistíme vám každodenní plnohodnotnou zdravotní péči. Takovou, jakou by vám poskytly sestry v nemocnici nebo jiném zdravotnickém zařízení.

Na základě instrukcí ošetřujícího lékaře a ošetřovatelského plánu si společně domluvíme pravidelné návštěvy. Každý den za vámi přijedeme domů a postaráme se o vše, co je potřeba:

Aplikace léků, injekcí, infuzí, převazy, bandáže, podání enterální výživy, ošetření defektů i proleženin, léčebné laváže, katetrizace, kontrola krevního tlaku i glykemie, odběry biologického materiálu apod.

O průběhu léčby pravidelně informujeme lékaře, předáváme mu objektivní nálezy a biologické hodnoty.

Zakládáme si přitom na osobním přístupu a respektu k tomu, že vstupujeme do vašeho domácího prostředí. Jsme empatickými hosty, kteří vám budou oporou.